Wyjątkowe księgi gości weselnych

Elementem, który bardzo często spotyka się na przyjęciach weselnych jest księga gości. Dotychczas miała ona formę zwykłej księgi, której okładkę stylizowano do charakteru  wesela. Od bieli, poprzez beże, aż do różu i koronek. Niezależnie od jej wyglądu, w dalszym ciągu była to zwykła książka. Obecnie jest sporo alternatywnych rozwiązań, które świetnie wyglądają a goście chętnie „zostawiają po sobie ślad”.

Miłośnicy podróży mogą zdecydować się na globus. Taka globalna księga gości będzie doskonałą dekoracją na półce w domu pary młodej.

Fotografie

Modne stały się fotobudki. Dlaczego więc nie wykorzystać zdjęć? Zdjęcia z fotobudki podpisane przez gości to niezwykła pamiątka dla Pary młodej. Do tego pomysłu wystarczy sznurek i drewniane spinacze. Innym pomysłem na wykorzystanie zdjęć jest notatnik. Wystarczy zostawić notatnik z duża ilością miejsca na śmieszne historie i życzenia.

Podkładki

We wspólnym mieszkaniu Pary młodej nigdy nie zaszkodzi porad małżeńskich. Goście potrafią być bardzo pomysłowi, dlatego podczas wesela, na stole powitalnym goście znajdą puste podstawki, które będą mogli wypełnić radą i zabawnymi wspomnieniami.

Serduszka

Serduszka z życzeniami na tablicy? Dlaczego nie! Wystarczy przygotować drewniane serduszka, na których goście napiszą życzenia, następnie będą mogli wrzucić serduszko do przeszklonej tablicy.

Drzewko gości

Kolejnym pomysłem na wspaniałą pamiątkę z wesela jest drzewko gości weselnych. Wystarczy plansza z drzewkiem, tusz i długopis. Goście odbijają swoje odciski palców i zostawiają swój podpis. Wystarczy oprawić planszę i gotowy piękny obraz, który zawsze będzie symbolizował świetną zabawę.

 

Butelka z liścikami

Butelka z liścikami zawierającymi życzenia, historie związane z parą młodą. Doskonale się prezentuje i wywołuje wiele miłych wspomnień.

Księga gości to element, który po latach przywołuje parze młodej miłe wspomnienia. Warto zadbać by księga nie była zwykłą książką ani albumem.