Terminarz ślubny-nudna książka czy niezbędnik pary młodej?

Wiele narzeczonych, nie ma pojęcia o przygotowaniach ślubu. Nikt w gronie najbliższych nie ma pojęcia o organizacji wesela. Nic więc dziwnego, że para nie wie co, kiedy i gdzie załatwić.

Ułatwieniem dla takich osób są terminarze ślubne.

Czym jest terminarz ślubny?

Terminarz to książka, w której opisane są wszystkie rzeczy, o których należy pamiętać wraz z informacjami kiedy i gdzie te sprawy załatwić.

Dobre terminarze opisują wybory przed jakimi stanie para z dokładnym wyjaśnieniem wszystkich kwestii.

Na dobry początek terminarze proponują ustalenie dokładnej daty ślubu.

Pierwszy punkt za nami, czas na miejsce. Przedstawienie miejsc, styli w jakim chcemy urządzić wesele, miejsce na notatki w terminarzu, wyszczególnione punkty, o których należy pamiętać przy rezerwacji sali, znacznie wstępne określenie swoich preferencji.

Kolejna sprawa to ustalenie liczby gości. Znając liczbę osób, które chce się zaprosić spokojnie można pomyśleć o stolikach i usadzeniu gości.

Bez jedzenia nie ma wesela!

Terminarz pozwala na spisanie wymarzonego menu weselnego!

Do rzeczy koniecznych do załatwienia jest zorganizowanie oprawy wesela. Zespół czy dj? Co z fotografem, kamerzystą? Świadek czy drużbowie? Obrączki owalne, płaskie a może półowalne?

Terminarz pomoże rozwiać wątpliwości.

Powyżej znajdują się tylko nieliczne kwestie, o których należy pamiętać podczas planowania ślubu.

Ogrom prac wkładanych w przygotowanie ślubu często powoduje, że zapomina się o nawet tych najbardziej istotnych kwestiach.

Terminarz ślubny to niewątpliwy „must-have” każdego narzeczeństwa, a przynajmniej każdej przyszłej Panny Młodej!