Samochód, który zawiezie Was do ślubu!

Planując swój wyjątkowy dzień, należy pamiętać o środku transportu. Droga Pary Młodej do kościoła i później na salę to często kilka a nawet kilkanaście kilometrów. Wiele par decyduje się na wypożyczenie samochodu.

Droga do ślubu wymarzonym samochodem to cel, na który zazwyczaj stawiają panowie. W Polsce jest bardzo wiele osób wynajmujących takie auta. Wybierać możemy spośród samochodów klasycznych, modyfikowanych czy sportowych. Oczywiście, jak większość rzeczy związanych z weselem, podobnie auto należy zarezerwować z dużym wyprzedzeniem.

Jak wybrać odpowiedni samochód?

Przede wszystkim zacznijmy od swoich upodobań. Lubimy stare Rolls Royce a może duże Fiaty? Ślub w upalne dni, może być kłopotliwy, ponieważ większość zabytkowych samochodów nie ma klimatyzacji.

Cabriolet?

Pogoda w dniu ślubu może pokrzyżować plany.

Samochód sportowy?

Niskie zawieszenie może być utrudnieniem dla Pani Młodej. Piękna, długa suknia ślubna, wysoki obcas buta w połączeniu ze sportowymi siedzeniami i niskim samochodem może sprawić problem przyszłej mężatce.

Wybieramy swój wymarzony samochód i…. niemiła niespodzianka? Samochód już wynajęty? Dlatego czas wynajęcia samochodu odgrywa ważną rolę. Samochód rezerwuje się zwykle 12 miesięcy przed ślubem.

Wynajem auta, najlepiej zostawić na głowie Pana Młodego.