Ostatni wieczór przed ślubem

Wieczór kawalerski oraz panieński to bardzo ważne wydarzenie przed przyjęciem weselnym. Dla niektórych jest to sposób na odetchnięcie od intensywnych przygotowań ślubnych, dla innych ostatnie chwile wolności. Niezależnie od tego w jaki sposób odbiera się ten wieczór, różne osoby w różny sposób pragną go spędzić. Coraz częściej odchodzi się od tradycyjnego podziału wieczoru kawalerskiego i panieńskiego na rzecz panieńsko-kawalerskiego.

Organizowanie takiego wieczoru ma jedną zasadniczą zaletę a mianowicie brak jakichkolwiek powodów do zazdrości zarówno ze strony Pań jak i Panów. Pary Młode, które decydują się na łączone panieńsko-kawalerskie powinny być wiadome, że taka atrakcja to dobra zabawa dla osób, które dobrze się znają, dzięki czemu jest luźna i sympatyczna atmosfera. Ścisłe grono i pomysły na zwariowane zabawy to recepta na udane połączenie wieczoru panieńskiego z kawalerskim.

Znajdzie się jednak sporo osób, dla których pomysł na takie połączenie jest absurdalny i nie do przyjęcia  a ostatni wieczór w stanie panny/kawalera pragną spędzić z koleżankami/kolegami na imprezie w klubie, w SPA czy innym miejscu z dala od przyszłej małżonki czy przyszłego małżonka.