Jak zrobić doskonałe zdjęcie pierścionka zaręczynowego?

Zaręczyny to niezwykłe przeżycie zarówno dla kobiety jak i mężczyzny. Oczywiście szczęśliwe narzeczeństwo chce się pochwalić swoim przeżyciem z bliskimi. W dzisiejszych czasach nie obędzie się bez podzielenia się tą nowiną ze znajomymi w mediach społecznościowych. Należy zadbać o to aby pierścionek prezentował się w jak najlepszy sposób.

  1. Perfekcyjny manicure to podstawa udanego zdjęcia. Klasyczne kolory na paznokciach lub ognista czerwień z małym kryształkiem na palcu serdecznym nada pierścionkowi jeszcze więcej blasku. Oczywiste jest, że wygląd dłoni to podstawa.
  2. Nie zapomnij natłuścić dłoni przed wykonaniem zdjęcia.
  3. Podpowiadamy jak ukryć niedoskonałości na dłoniach (widoczne żyły), wystarczy podnieść rękę, policzyć do 15. Czerwone dłonie powinny nabrać normalnej barwy.
  4. Należy pamiętać, żeby przed wykonaniem zdjęcia należy dokładnie wyczyścić pierścionek.
  5. Konkurowanie pierścionka zaręczynowego z inną biżuterią to nie jest najlepszy pomysł. Zadbaj by pierścionek był jedyną biżuterią na zdjęciu. Inne dodatki sprawią, że kamień pierścionka, optycznie się zmniejszy.
  6. Odpowiednie oświetlenie, należy do punktów, o które trzeba zadbać podczas robienia idealnego zdjęcia. Ciepłe barwy zdecydowanie poprawią wygląd zdjęcia.
  7. Pamiętaj o ostrości zdjęć, niesamowitym tle i nie przybliżaniu (zoom), podczas robienia zdjęcia aby zachować najwyższą możliwą jakość.